Kahve Değirmeni

Kahve, gündelik hayatta sık sık tercih ettiğimiz içeceklerin başında geliyor. Evde, işte, okulda sıklıkla tercih ettiğimiz kahveler sakin ve dinç olmamıza katkı sağlarken de sağlığımız açısından da önemli bir yer ediniyor. Yeterli miktarda kahvenin sağlığımıza olan etkisi tartışılamaz.

Kahve çekirdekleri kahvenin tadını ve kalitesini belirleyen en önemli etkendir. Özellikle Türk kahvesi ve filtre kahvenin doğru bir şekilde uygun hızda öğütülmüş olması kahvenin tat kalitesinin artmasına sebep oluyor. Bu noktada önemli olan doğru kahve değirmeni tercih etmektir.

Kahve değirmenimiz, tüm kahve çekirdeklerini öğütebilmesi ile ön plana çıkmaktadır. Makinemiz saatte 30 kilogram kahve çekirdeği öğütme kapasitesine sahip olmakla birlikte tek tuşla çalıştırma imkânı da sunmaktadır. Basit bir kullanımı olan kahve değirmenimizin kalınlık ve incelik ayarını damak zevkinize göre ayarladıktan sonra tuşuna basarak çalıştırabilirsiniz. Kahve çekirdekleri öğütüldükten sonra kapatma tuşuna basarak kolaylıkla durdurabilirsiniz. Kahve değirmenimiz için 220 Volt elektrik yeterli olacaktır. Kullanım kolaylığı sunan kahve değirmenimiz aynı zamanda taze ve istediğiniz sertlikte kahve içmenize de olanak sunuyor.

Ölçüleri: 44 x 25 x 72 cm (en x boy x yükseklik)

Ağırlık: 45 kg

Kapasite: 30 kg

Güç: 1.5 KW